Mikropigmantace

Mikropigmentace Nouveau Contour (dříve Long-Time-Liner)

Permanentní make-up obočí, očních linek a rtů Vás zbaví nutnosti každodenního líčení.

Mikropigmentace je oproti předchozím klasickým metodám permanentu méně bolestivá a garantuje přirozený vzhled klientky. Zákrok provádí speciálně vyškolená kosmetička s certifikátem Make-up Specialist. Zárukou spokojenosti je používání nejkvalitnějších přírodních barev Nouveau Contour a certifikovaných přístrojů.

Tato metoda je vhodná pro ženy jakéhokoli věku. Na začátku celé procedury se zákrok perfektně předkreslí speciální tužkou. K samotné aplikaci dojde až poté, kdy klientka s návrhem bez výhrady souhlasí.

To vše zaručí přirozený vzhled a nalíčení, které si udrží tvar a barvu při koupání, sportu a dalších běžných činnostech.

Využití permanentního make-upu:

Rty - vždy nádherné

Permanentní make-up rtů klientce zaručí vždy perfektně upravené, smyslné a plné rty. Spočívá ve vytvoření kontury rtů a následném vystínování rtů podél kontury, korekci vad v symetrii a výšce rtů.

Na rtech se nedělají pouhé kontury jako u klasického permanentního make-upu, ale jde o jemné vystínování celé plochy s pozvolným přechodem od výraznějších okrajů. Cílem celého zákroku je dosažení ideálního tvaru, plnosti, výraznější barvy a přirozeného vzhledu.

Obočí - dokonalost v detailu

I v tomto případě zaručí klientce metoda permanentního make-upu Nouveau Contour vždy upravené obočí bez jediné chybičky. Celý zákrok spočívá ve ztmavení, zvýraznění, korekci vad v symetrii a délce obočí.

Jedinečný způsob nanášení pigmentu - takzvané vláskování - se praktikuje u nanášení barviva na obočí. Takto lze korigovat vady v symetrii i délce obočí a zvýraznit jeho barvu. Vláskování zajistí přirozený vzhled obočí i při pohledu z bezprostřední blízkosti.

U této metody se obočí nevyholuje, pigment se aplikuje mezi vlastní obočí zákaznice, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější.

Oční linky - exkluzivní provedení


Metoda Nouveau Contour nezapomněla ani na ženy, které potřebují zvýraznit a podtrhnout to, co je na ženách nejkrásnější - oči. Permanentním make-upem oční linky se docílí optické zhuštění řas, vytvoření oční linky, optické vyrovnání velikosti a vzhledu obou očí.

Takto vytvořené oční linky zvýrazní oči, řasy vypadají opticky hustší a je možné i vyrovnat některé nesrovnalosti v oční partii. Oční linky působí jemně, přirozeně a při zavřených očích nejsou vidět.

Speciální zákroky

Nouveau Contour umožňuje i speciální zákroky související zejména s korekcí vzhledu po nevydařeném běžném permanentním make-upu a také s nápravou vzhledu tváře po vnějších nehodách, rekonstrukci areolové pigmentace po operaci prsu, tetování.

Nouveau Contour vs. klasický permanentní make-up

Metoda Nouveau Contour je méně bolestivá než klasický permanentní make-up, provádí se při znecitlivění a výsledek působí velmi přirozeným dojmem. Také postup provádění Nouveau Contour výrazně liší od postupu u klasického permanentního make-upu.